number1
12 بهمن 1401 - 01:08

«یگان ویژه» درخوی چه می‌کند؟+ عکس و فیلم

فرقی ندارد برف و کولاک و اغتشاش باشد یا سیل و زلزله؛ اصلاً هر جا امنیت مردم تهدید شود از راه می‌رسند؛ مأموران خستگی‌ناپذیر یگان ویژه انتظامی کشور را می گویم که حالا در «خوی» مستقر شده‌اند.

گروه انتظامی خبرگزاری فارس_ مریم عرب انصاری:پلنگی پوشان یگان ویژه انتظامی کشور هستند، کارشان تامین امنیت مردم است چه در مقابله با اغتشاشگران و هنجارشکنان و چه در مواجهه با کرونا و سیل و باران و برف و زلزله.

 

اصلا هر جا که آرامش و آسایش ‌و امنیت مردم تهدید شود از راه می رسند؛ مأمورانی بلندبالا، ورزیده و خستگی ناپذیر با تجهیزات و ماشین‌آلات مجهز و به کمک مردمی می‌روند که زندگی شان زیر آوار زلزله مانده، از خانه های شان رانده شده و مانده اند در کوچه و خیابان تا نکند دوباره زلزله ای بقیه خانه و زندگی را بر سر و روی شان آوار کند.

ماموران یگان ویژه را می گویم؛ مستقر شده اند در مناطق زلزله‌زده خوی، برای تامین امنیت، کمک به زلزله‌زدگان و ایجاد نظم در توزیع عادلانه نیازمندی این روزها؛ اعم از چادر و اقلام و مایحتاج ضروری تا کمک‌ها و اقلام امدادی به دست تک تک مردم زلزله‌زده برسد.

فیلم زیر نمایش کوچکی از مردم یاری ماموران یگان ویژه در مناطق زلزله‌زده خوی است؛ از کمک به زن بیمار گرفته تا همراهی با کودک و یاری به شهروندان در جابجایی اسباب زندگی از منازل تخریب شده؛ ببینید.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1011583